• DİL SEÇİMİ
  • TR
  • EN
  • ARAMA

T.C. ENERJİ KENTLERİ BİRLİĞİ

IGC TÜRKİYE 2022

IGC Türkiye 2022 - 5. Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi T.C. Enerji Kentleri Birliği, Jeotermal Enerji Derneği, Yenilenebilir Enerji Araştırmaları Derneği, Jeotermal Elektrik Yatırımcıları Derneği, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası, TMMOB Petrol Mühendisleri Odası, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası ve diğer destekçilerinin katkıları ile 19-21 Eylül 2022 tarihlerinde İzmir Kaya Termal Otel'de düzenlenecektir.

 

Çalıştaylar: 19 Eylül'de ORMAT sponsorluğu altında gerçekleşecek Çalıştay gelişen enerji santrali teknoloji odaklıdır. Kapalı oturum ile gerçekleşecek etkinlik jeotermal elektrik santrali yöneticileri ve işletmecilerine açıktır.

Kongre günü: 20 Eylül'de gerçekleşecektir. Jeotermal endüstrisinin tüm paydaşlarını kapsayan dünya çapında yatırımcı, operatörler, hizmet sağlayıcılar, akademisyenler ve finans kurumlarının temsilcilerinden 200'ün üzerinde üst düzey delege katılımı beklenmektedir.

JeoTUR: 21 Eylül'de Maspo Energy'nin Ala-2 jeotermal santraline JeoTUR düzenlenecektir.

Dünya çapındaki jeotermal projeleri, etki finansmanı, ölçek ekonomisi ve maliyet azaltma potansiyelleri, gelişen ve yenilikçi teknolojiler, petrol ve gaz sahalarının jeotermal potansiyelini tartışacak 200’den fazla üst düzey delege ile tanışmak ve ısı ve elektrik üretim tesislerinin gelişimi adına beklentileri keşfetmek için kaydolmayı unutmayın.

Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye eşzaman çeviri ile kongre, hem Türk hem de uluslararası katılımcılara açıktır.

IGC Türkiye 2022’ye kaydolmak için: https://www.igc-turkey.com/tr/igc-tr-22-registration

09.09.2022